top of page

Altera C

Nový kompaktný 3D súradnicový merací stroj Altera C s keramickou mostovou konštrukciou a keramickou pinolou pre stabilný výkon Vám v kombinácii s kontinuálnou hlavou Renishaw PH20 ponúka neprekonateľný výkon pre veľké série meraní ako aj pre kusovú výrobu. 

V ponuke v troch veľkostiach 

700x500x500

1000x700x500

1000x700x700

Altera C je v ponuke aj ako "all in one" riešenie s integrovanou riadiacou jednotkou a ramenom s pc, ktorý slúži na obsluhu CMM.

ALTERA%20C%2010.7_edited.jpg
Plastic 02
Plast 01
aluminum-casting
navrtany
zinc-die-casting-500x500
Altera S Ceramic Technology.jpg

Altera C

Vďaka keramickej konštrukcii si 3D meracie stroje LK Altera udržujú vynikajúce vlastnosti aj pri menej stabilných teplotných podmienkach. 

Kompaktná Altera C je v ponuke aj all in one s integrovanou riadiacou jednotkou a  ramenom s počítačovou stanicou. 

PH20_banner.jpg

Renishaw PH20

Kontinuálna 5 osá hlava PH20 s integrovanou sondou TP20 umožňuje natočenie snímacej hlavy do akejkoľvek polohy a vyrovnanie do presného uhla. Jej výhoda sa znásobí pri meraní veľkých sérií súčiastok s meranými prvkami v rôznych polohách. Nestrácajte čas kalibráciou snímacieho dotyku, stačí spustiť kalibračnú rutinu a hlavu môžete používať v akejkoľvek polohe čím výrazne šetríte čas.

Modus.jpg

MODUS 

Metrologický softvér Renishaw MODUS pre vytváranie a spúšťanie programov má optimalizované funkcie pre plnohodnotné využitie 5 osí meracieho stroja Altera C  a snímacej hlavy PH20. V základnom balíku umožňuje pracovať s CAD modelmi vo formátoch .IGS a .STEP. Flexibilný výstup z nameraných dát  umožňuje vytvárať meracie reporty v jednoduchom numerickom formáte ako aj v grafickom prevedení.

bottom of page