top of page

ALTERA S

Altera S 7.5.5 front PH10M SP25M high re

Rada súradnicových meracích strojov Altera S  je v ponuke s najmenším meracím rozsahom 700x500x500 až po najväčší typ s rozsahom 2500x1000x800.

Monokryštalická keramická konštrukcia zabezpečuje dlhodobú stabilitu výkonu vďaka ktorej sú štandardne stroje dodávané so zárukou 10 rokov na dodržanie presnosti stroja danej výrobcom.

Je dostupná s motorickými snímacími hlavami Renishaw PH10, PH20 s možnosťou dovybavenia o laser scanner Nikon.

Ceramic Technology

Ceramic Technology

10 years guarantee

10 years guarantee

Snímací systém

ph20-snip
tp20-modules-500x500
Obrázok1
CMM
ph20_banner_for_dot_com
Renishaw-PH10-TP200
SP25M rack
PH20_banner
PH10T
nikon-metrology-LC60Dx_sheet-metal

Ponúkname Vám snímací systém, ktorý bude vyhohovať Vašim požiadavkam. Altera S je štandardne vybavená motorickými snímacími hlavicami Renishaw. 

Na výber je overená snímacia hlava PH10 vo verzii s dotykovou sondou TP20, TP200 alebo s duálnou dotykovou skenovacou sondou SP25M.

Snímaciu hlavu  PH10 je možné dovybaviť aj bezdotykovým laser skenerom Nikon vhodným pre kontrolu tvarových plôch.

Využitím snímacej hlavy PH20 môžete zvýšiť kapacit 3D meracieho stroja v niektorých prípadoch až 5-násobne. Zároveň znížite čas na prípravu pre meraním a Vaše merania budú s kontinuálnou motorickou hlavou PH20 oveľa flexibilnejšie.

Altera S Ceramic Technology.jpg

Altera S

Vďaka keramickej konštrukcii si 3D meracie stroje LK Altera udržujú vynikajúce vlastnosti aj pri menej stabilných teplotných podmienkach. 


LK_Metrology_Camio.5c783e5352d39.png

CAMIO 8

Multisenzorový programovací a vyhodnocovací softvér CAMIO 8 pre dotykové snímanie. Či už používate 3D CAD model alebo používate CMM joystick na programovanie prvkov, všetky možnosti pre meranie sú zoskupené do jedného zobrazenia „properties“. V kombinácii s grafickým popisom meracieho postupu je jednoduché zabezpečiť, aby bol Váš program správny na prvý krát. Camio 8 poskytuje mnoho rôznych foriem textových, obrázkových alebo elektronických výstupov, čo umožňuje okamžité čítanie alebo komunikáciu nameraných údajov. V základnom vybavení už ponúka načítanie CAD modelov vo formátoch .STEP, .IGS, .ACIS R1 to R2018

Modus.jpg

MODUS 

Metrologický softvér Renishaw MODUS pre vytváranie a spúšťanie programov má optimalizované funkcie pre plnohodnotné využitie 5 osí meracieho stroja Altera C  a snímacej hlavy PH20. V základnom balíku umožňuje pracovať s CAD modelmi vo formátoch .IGS a .STEP. Flexibilný výstup z nameraných dát  umožňuje vytvárať meracie reporty v jednoduchom numerickom formáte ako aj v grafickom prevedení.

bottom of page